Sağlık

Frekansı Düşüren Yiyecekler

Son zamanlarda sağlıklı yaşamın büyük düşmanlarından olan vücut frekansının yükselmesi bireyin ruh halini de etkilemektedir. İnsan vücudu çok hassas yapı taşlarından oluşmaktadır. İnsan sağlığı en küçük bir hastalığı dahi bağışıklığı yok ise oldukça ağır travmalar halinde karşılamaktadır.

 Bu yüzden frekans yükselmesi diye tabir edilen hastalığa karşı uzmanların önermiş olduğu yoğun olarak tavsiye edilen frekans düşüren gıdalar şu şekilde sıralanmaktadır:

 Kakao Tozu

 Katkı maddesi eklenmemiş ve aynı zamanda toz haline getirilmiş kakao sağlıklı ve tüketilmesi gereken gıdalardan sayılmaktadır. Kakao tozu katkı maddesi eklenmemiş olarak tüketilirse sadece frekansı düşürmez aynı zamanda insan vücuduna doğal bir dinçlik katar. Uzman doktorlara ve hekime danışılmadan tüketilmesi önerilmez.

 Hindistan Cevizi

 Taze veya fazla beklememiş bir hindistan cevizi adeta frekansı dengeleyen insan vücuduna sağlık katan ruh halini dinginleştiren başlı başına mucizeler içeren çok faydalı yenilmesi mutlaka gerekli olan bir meyvedir. Uzmanlar tarafından vücut frekansını dengelemeye faydasının büyük olduğu açık ve net olarak söylenmiştir.

 Goji Berry Meyvesi

 Goji beri yeryüzünde keşfedilmiş en fazla besin değerlerine sahip olan muhteşem bir meyvedir. Kurutularak tüketilen bu meyve Amerika kıtasın dünyaya ihraç edilmektedir. Ayrıca B takımı vitamin gurubunu çokça barındırdığından dolayı pek çok hastalığa da şifa sebebi olmaktadır. Bu nedenden dolayı tüketilmesi çok faydalıdır.

 Kenevir Tohumu & Yağı

 Kenevir yağını kullanan frekans dengesi hastalarında iyileşme ve normale dönme gözlemlenmiştir. Ayrıca antioksidan bakımından zengin olan bu gıda maddesi önemle önerilmektedir. Hastaların sabah öğlen akşam tüketmesi gereklidir.

 Çörek Otu & Çörek Otu Yağı

 Yüzyıllardan bu güne kadar şifa kaynağı olan çörek otunun her zaman düzenli olarak tüketilmesi gerekir. Aynı zamanda her derde deva otlar sınırındandır. Tıp teknolojisinin yetmediği hastalıkları dahi gerilettiği hatta ve hatta yenilmez denilen hastalıkları bitirdiği Amerikalı bilim adamları tarafından net bir şekilde bilinmektedir. Bunlardan da ötede peygamber efendimizin hadisine konu olan bu ot üzerine çalışma yapan çoğu bilim insanının da Müslüman olmasına vesile olmuştur. Ayrıca çörek otunun yağı da çörek otu kadar faydalıdır. Vücut frekansını net olarak dengelediği tespit edilmiştir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir